Sugestie

Discussion in 'Romanian' started by Stunner, Mar 26, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stunner

    Stunner Member

    Joined:
    Mar 26, 2013
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Sugestia mea consta in a pune o regula, in a folosi doar un cont pe un singur ip.De ce ? deoarece , sunt prea multi afk-isti, toti playeri au cate 2-3 conturi . Mi se pare cea mai penibila chestie ca un player sa foloseasca atatea conturi.
    Si inca o sugestie ( acum mi-a venit in minte ) sa adaugati mai multi goldeni , deoarece abia gasesti la ora fixa cand apar goldenii . Si sa adaugati in mai multe orase , cum ar fi Raklion / Kanturu / Losttower , Aida etc , sa mai lucram si singuri la un set , nu doar sa dam rr-uri , sa dam gr-uri si gata set full .
     
  2. 2pLs

    2pLs Member

    Joined:
    Oct 2, 2011
    Messages:
    37
    Likes Received:
    14
    Trophy Points:
    0
    Daca nu s-ar mai putea sta afk in joc cu siguranta nu as mai juca Mu Online din motive ca nu prea am timp sa stau online. Asa cat timp sunt la servici, pot linistit lasa afk in joc si pe cand ajung acasa sa mai imi pierd umpic din timp stand online. Chestia cu mai multe caractere intradevar ar fi fost frumos ca fiecare player sa aiba doar un singur cont, asa nu ar mai fi ocupate 3,4 spoturi de un singur player. In legatura cu goldenii, e foarte ok asa cum este acuma. Daca ai noroc poti prinde foarte bine. Am jucat pe server unde goldenii erau in hartile descrise de tine si crede-ma era mult mai usor sa faci rost de iteme decat aici unde goldenii importanti sunt in Lorencia. Au fost invazii cand am prins doar 2,3 bok-uri pentru ca erau multi playeri la event. Singurul lucru ce mi-ar place sa fie schimbat la server ar fi stun-ul la BK, in rest totul este perfect. Foarte rar gasesti un server atat de bine setat si stabil + db tine si 2 ani.
     
    Gix likes this.
  3. Stunner

    Stunner Member

    Joined:
    Mar 26, 2013
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Nu am spus nimic de , a interzice afk-ul , chiar deloc , dar e aiurea cu 2-3 conturi . Explica-mi atunci de ce se poate face pe un cont 5 charactere . Sa ghicesc , ca sa joci doar cu unu de pe el , si sa iti faci alt cont sa iti faci alt character, dupa alt cont , alt character , asa e ? am ghicit ? . Sau sunt 5 locuri de charactere pe un cont sa alegi doar unu ? Daca te lasa sa te joci cu toate in aceleas timp, de pe un singur cont , nu mi-as deschide gura .. dar ce sa zic , voi vreti 50 de charactere deodata sa cresteti , nu puteti doar 1 .
    Ma gandeam ca a 2 sugestie o acceptati , ceea cu goldenii . Dar ma rog , si inca o chestie , de dimineata dupa ora 5 , pana pe la 10 , de ce nu apar invaziile ? Si sa nu aud ca ma contraziceti ca am stat 3 zile la rand de dimineata de la ora 5 , pana la ora 10 si nu apar invaziile . Nici macar nu anunta invazia , nu ca nu apar ei .
     
  4. 2pLs

    2pLs Member

    Joined:
    Oct 2, 2011
    Messages:
    37
    Likes Received:
    14
    Trophy Points:
    0
    Asa este Gix, nu am nici o plangere impotriva stun-ului, dar era frumos fara. Foarte multi joaca cu mai multe conturi si cresc mai multe caractere constant pentru a face grand reset sa-si cumpere set si ce mai au nevoie pentru caracterul principal. Din acelasi motiv joc si eu cu 2 conturi, pe unul fac grand reset si pe celalalt ma joc.
     
  5. Stunner

    Stunner Member

    Joined:
    Mar 26, 2013
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Explica-mi Gix.

    Explica-mi atunci de ce se poate face pe un cont 5 charactere . Sa ghicesc , ca sa joci doar cu unu de pe el , si sa iti faci alt cont sa iti faci alt character, dupa alt cont , alt character , asa e ? am ghicit ? . ​
     
  6. Stunner

    Stunner Member

    Joined:
    Mar 26, 2013
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Limbaj
     
  • Loading...
    Similar Threads - Sugestie
    1. datdracu
      Replies:
      4
      Views:
      1,085
    Thread Status:
    Not open for further replies.