SEAL DISSAPEAR ON MOVE

Discussion in 'Romanian' started by atsonesti, May 8, 2013.

  1. atsonesti

    atsonesti Member

    Joined:
    Dec 4, 2011
    Messages:
    7
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
  2. Ezekiel

    Ezekiel Administrator

    Joined:
    Feb 18, 2005
    Messages:
    169,826
    Likes Received:
    348
    Trophy Points:
    83
    Ai incercat sa dai switch intai la caracter sau macar sa testezi sa vezi ca e ceva vizual? Daca nu, fa-o si ai sa vezi ca revine acolo. Se mai intampla rareori asta, insa efectul ramane fara probleme.
    De ce folosesti adaugiri in clientul nostru? Foloseste-l pe cel default. Skinurile alea contin si fisiere ce iti vor cauza probleme.

    Am editat threadul ca nu ai nevoie de zeci de "U" ca sa te faci inteles, ori commenturi arogante prin poze.
     
  3. atsonesti

    atsonesti Member

    Joined:
    Dec 4, 2011
    Messages:
    7
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    da ai dreptate dar chiar si visual bug ... imp este ca e :)
    iar cat despre client sunt cam scarbit de grafica aia seaca de s6ep3... dar na fac o exeptie trec din nou pe aia originala...
     
  4. Ezekiel

    Ezekiel Administrator

    Joined:
    Feb 18, 2005
    Messages:
    169,826
    Likes Received:
    348
    Trophy Points:
    83
    Eu am zis asta sa nu capeti probleme de aici. Daca totul este ok, nu ma deranjeaza cu nimic. Era doar un sfat.
    Cat despre vizual, nu exista servere fara buguri si decat sa fie altele criticale unul in genul acesta daca se intampla la nu stiu cat timp, si random nu cred ca afecteaza atat de mult. Ideea este ca doar dispare acel icon de sus insa nu dispare si bonusul pe care il da acest seal.

    Am vazut acelasi lucru pe mai multe servere de season6 episode3 ce folosesc fisierele noastre premium, insa este ceva destul de rar, dupa cum am zis.

    O zi buna
     
  5. atsonesti

    atsonesti Member

    Joined:
    Dec 4, 2011
    Messages:
    7
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    mersi la fel ...
     
  • Loading...
    Similar Threads - SEAL DISSAPEAR MOVE
    1. ShuRuBeL
      Replies:
      1
      Views:
      1,089