Sal

Discussion in 'Romanian' started by Extazi, Aug 14, 2011.

  1. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Sal la toata lumea am revinit si eu acum dupa 2 luni de pauza vad ca ati facut multe rr da lasa ca va ajung eu :D ne vedem in jok...ceau...:butcher:
     
  2. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    da sa speram sa fie iar servarul plin ca la inceput :)
     
  3. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    maybe next season
    :dntknw:
     
    Extazi likes this.
  4. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    da si sezonul care vine o sa fie plin pana face lumea full status si iar se goleste servaru :(
    ..ca in sezonul 3 nu cred ca o sa mai fie vreodata dar totusi putem sa speram :D
     
  5. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0

    Ma eu am niste idei , chiar foarte bune (parerea mea) ... nu stiu daca e posibil sa fie puse in functiune si nu stiu daca "cineva" pe aici m-ar asculta ... dar daca ar face`o si ar fi posibil sa se faca treburile alea ... - am ceva idei care nu ar mai face jocul asa plictisitor la full stats , si pvp/pvm mult mai fain
    :kicking:


    Sezonul asta a fost frumos tare la inceput...
     
  6. OneLove

    OneLove Senior Member

    Joined:
    Sep 21, 2008
    Messages:
    832
    Likes Received:
    202
    Trophy Points:
    43
    ni le dezvalui si noua ?
     
  7. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    nu vad rostul ... dar daca sephi vrea sa asculte cateva sugestii ,ii fac o mica lista:dance:
     
  8. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Ar fi bine sa se mai faca niste schimbari pe aici poate asa mai vin playeri noi poate si un posibil wipe ce ziceti ?
     
  9. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    Un wipe ar fi o prima sugestie care as aveao... pe langa multe altele..

    Astazi am intrat 5/10 minute...un player online... deci nu se mai poate folosi drept scuza faptul ca e vara...lumea e in vacanta etc...

    Si in cele 5 min ... YourMom(playerul care era on ..mi`a confirmat ca maxim 4/5 playeri a vazut on...si joaca de ceva timp...)
     
  10. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Da ar fi bine un wipe...
    Pai si eu de care ori am intrat nu am vazut mai mult de 5 playeri si asta chiar nu este bine pt servar
    Eu cred ca ar trebui sa va ganditi bine sa faceti niste schimbari ca sa fie ce a fost o data diablomu..altfel lumea nu isi mai da interesu. Rste servarul vostru asa ca faceti ce vreti :)
     
  11. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    eh daca e de wipe, cant w8 until it starts again...:tt1:
    si chiar as vrea sa ajut daca se poate... si cred c toti pot ajuta ...pt ca si cea mai mica idee/sugestie poate fi un plus pt un long time data base...

    aha si ar fi bine sa se ia o decizie cat mai rpd ...vacanta se termana...lumea revine la tastatura...frigul ne tine in casa...
    :weee:
     
    andreey likes this.
  12. Johnny

    Johnny mitaberciu Supporter

    Joined:
    Nov 18, 2008
    Messages:
    61
    Likes Received:
    42
    Trophy Points:
    0
    Salut de cati ani ma joc eu pe servaru asta tot timpu a fost asa ...vara se goleste si cand da frigu se face ceva acctivitate pe aici si degeaba ziceti voi de s3 da intradevar a fost un sezon activ frumos si care a atras multi jucatori dar tot ce e nou e frumos ati vazut la fiecare input de sezon au inceput majoritatea care joaca pe aici pe parcurs si-au pierdut interesu ...asta e , niciodata nu v-a mai fii cum a fost . Un nou sezon nu ar aduce o mare agitatie decat la inceput cam asa e de 2 ani incoace ...eu as da o pauza de jumatate de an servarului dupa care l-as redeschide posibil "mai mult ca sigur" s-ar reapuca majoritatea . Spor la joc celor activi!
     
  13. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    in legatura cu treaba asta ziceam ca am ceva idei... jocul e frumos , pana ajung majoritatea full stats ...apoi devine foarte plictisitor...degeaba se spune ca ai ce face...seturi etc. , plictiseala vine de la faptul ca te duci si dai one hit la mob si gata iei dropul...apoi revii peste cateva ore ...si povestea se repeta...
     
  14. Sleepless

    Sleepless Member

    Joined:
    Apr 16, 2011
    Messages:
    90
    Likes Received:
    38
    Trophy Points:
    0
    Ok e mai fun la low rr , te duci in grup ... faci un event ... te ajuti etc. , problema e ca nu poti sta la 5/10 rr-uri cand altii avanseaza si stii ca apoi vin si iti fac ks la eventuri/boss si asa mai departe.... si de aici apar asa numitii disperati de lvl , cum as fi eu :)) , pentru ca nu`mi place sa ma chinui 20 de minute la un boss si sa vina un spart cu 1000 de rr sa`mi faca ks, prefer sa dau rr dupa rr....

    Toate se leaga , de la ks la rr dupa rr ... apoi full stats apoi nu mai este asa amuzant sa te duci la un event sau un boss ceva ...ca ii omori prea rpd (comparativ cu inceputul , unde merg si cate 5 in party sa omoare un golden )...


    Eu as sugera sa se faca un server mult mai greu , exp mai mic , zici ca 90% din servere sun max exp... cam acelasi lucru ai facut cu sezonul asta ...puteai sa dai 36 rr in 24 de ore ....


    -exp mai mic ...
    -Boss`ii mai tari ( pana si la full stats sa necesiti party sa faci fata ), asta ar face jocul putin mai amuzant , cooperativ etc...
    -Drop la zen mai mic , si fac o harta de gen raklion cu mobii aia noi mai tari si sa te duci sa aduni zen si din asta...

    in fine am multe idei bune / proaste, as putea face o lista luuunga ...

    Ah si nu comentati aiurea...macar eu incerc ....
     
    andreey likes this.
  • Loading...
    Similar Threads - Sal
    1. Ahura
      Replies:
      49
      Views:
      5,882
    2. kabeen
      Replies:
      3
      Views:
      900
    3. colt
      Replies:
      1
      Views:
      1,200
    4. Akapunto
      Replies:
      1
      Views:
      1,082
    5. Maniac
      Replies:
      7,821
      Views:
      419,908