problema la conectare

Discussion in 'Romanian' started by Extazi, Sep 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Am descarcat clientu si ieri si azi lam instalat si dezinstalat de nenumarate ori si degeaba. Cand dau sa intru in joc imi zice: Unable to open data/glow.gld ma poate ajuta cineva ?
     
  2. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Nu am schimbat nimik din client lam intalat asa cum a fost .
    Joc de multi ani la voi pe servar si este prima data cand mi se intampla
    Acum numi mai arata eroarea aia se incarca si cand dau sa ma loghez imi da crash nush dc pt ca inainte nu aveam nici o problema ca am pc destul de bun
     
  3. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Am un laptop hp pavilion windows vista home premiu 4 gb ddr procesor amd turion 64x2 si placa video ati radeon 4250 pana acum nu am avut nici o problema mam jucat si pe season 5 si 6 si nu mia facut asa.
    Cand am jucat pe season 3 aveam o rabla de calc si tot mergea
    Am si framework si ultimele drivere si tot imi da crash
     
  4. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Scz am placa video ati radeon 4530 hd
    Am incercat tot instalat si dezinstalat clientu,am descarcat si cel in arhiva am reparat framework 4 am facut update la placa video am incercat si cu drivere mai vechi si tot degeaba. am incercat si cu virtualbox da la asta nu prea ma pricep si deia cred ca nu a mers. Si chiar vreau sa ma jok
    Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat sau sa arunce o privire la mine in calc cu viewer add id:puya_from_braila dar dupa 8 seara ca atunci scap de la munk mutumesc astept rasp
     
  5. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Deci sa inteleg ca nu ma poate ajuta nimeni am facut tot ce este pe site pt fix si degeaba.
    Cand dau sa intru in joc imi zice unable to open data/glow.gld si doar nu am schimbat nimik la client in fine am bagat si folderu cu data/glow pe care mi lai dat acum numi mai apare eroare dar cand mai are putin si se incarca jocu imi da crash si ma da direct pe desktop am facut tot cand spun tot inseamna tot. Bine a mai ramas sa mai schimb calc :)) dar este criza :D astept si eu un rasp daca nu cer prea mult
     
  6. HellBoY@

    HellBoY@ Member

    Joined:
    May 12, 2010
    Messages:
    20
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    schimba sistemu de operare:x
     
  7. Extazi

    Extazi Member

    Joined:
    Feb 9, 2011
    Messages:
    327
    Likes Received:
    58
    Trophy Points:
    0
    Tot degeaba aceias eroare unable to open data/glow.gld nush dc am incercat alt servar si merge perfect da eu vreau sa jok pe asta pt ca joc de multi ani nu am de unde sa iau sistem de operare ca sunt in spania de 5 ani si ca sal duc undeva sa mil faca costa o gramada de bani si nu vreau acum sa ma apuc sa cheltui bani. Totusi eu nu inteleg de la ce eroare daca in client nu are asa ceva
    Daca stit de unde pot descarca un sitem de operare o sa incerc si asta Astept rasp ms mult
    Scz dar am uitat sa precizez ca am probat cu alt client tot cu muguard si merge perfect
    sa fie vreo problema din clientu vostru nush :D
     
  8. Syncr0n

    Syncr0n Member

    Joined:
    Jul 21, 2010
    Messages:
    36
    Likes Received:
    7
    Trophy Points:
    0
    Din pacate Adi...cum me'ai zis am tras Windows Xp Sp2 si din pacate nu imi merge mu...si mai este ceva si nici nu pot sa instalez Framework 4 si nici 3.0, 3.5. merge doar Framework 2 :( nush ce sa ii mai fac ..chiar vr sa jok pe sv..dar daca nu merge nu mai am ce sa ii fac :|.... Chiar nush ce sa ii mai fac Adi am ajuns in pragu disperari ...sa arunc pc pe geam de nervi si etc... Pana in gat me'a ajuns
     
    Extazi likes this.
  9. Syncr0n

    Syncr0n Member

    Joined:
    Jul 21, 2010
    Messages:
    36
    Likes Received:
    7
    Trophy Points:
    0
    Deci sigur cu Wind 7 Dati'mi versiunea lu barson ! sa o iau si eu pe aia :) !! d
     
    Extazi likes this.
  10. Syncr0n

    Syncr0n Member

    Joined:
    Jul 21, 2010
    Messages:
    36
    Likes Received:
    7
    Trophy Points:
    0
    Am vb cu un prieten care joaca pe sv si a zis ca a instalat Windows xp sp3 si ii merge voi incerca sa bag windows asta sa vad daca merge :)
     
    Extazi likes this.
  11. Syncr0n

    Syncr0n Member

    Joined:
    Jul 21, 2010
    Messages:
    36
    Likes Received:
    7
    Trophy Points:
    0
    Nici cu windows asta nu merge X((X(X nush frate parca sunt blestemat ..:| cum la dangerkid si lu aka a bagat wind xp sp3 si ea mers si e acelasi cd cu window si mie nu imi merge ce plm are XX(X((X...Deci numai incerc nimic numai jok si gta :) am bagat pana acuma 3 wind:| sa innebunesc :|
     
    Extazi likes this.
  • Loading...
    Similar Threads - problema conectare
    1. Knoxville
      Replies:
      0
      Views:
      1,115
    2. KinkyNesquiK
      Replies:
      7
      Views:
      1,609
    3. LycaNiaN
      Replies:
      0
      Views:
      1,051
    4. FynnBoyy
      Replies:
      1
      Views:
      1,071
    5. romanul
      Replies:
      0
      Views:
      955
    Thread Status:
    Not open for further replies.