O Intrebare !!!

Discussion in 'Romanian' started by SAYD, May 9, 2012.

  1. SAYD

    SAYD Member

    Joined:
    May 8, 2012
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Avem o mica nelamurire.Daca votam primim si noi ceva credit vot (Coins) ptr sa ne cumparam si noi ceva de la shop?si daca se poate face asa ceva rugam sa ne indrumati pe Web cam pe unde putem vedea cate coins avem caci tot votam si degeaba.

    Multumesc.
     
  2. SAYD

    SAYD Member

    Joined:
    May 8, 2012
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    eu vb frumos,pun o simpla intrebare si tu raspunzi arogant,deci... se vede ce fel de admin esti.

    PS: Rog unul din ceilalti admini a ne raspunde frumos si respectos precum si noi punem intrebarile cu acelasi respect.
    PS2: Din partea noastra a celor care dorim raspunsuri ai un ditamai IGNORE draga Gixx.
     
  3. saxobeat

    saxobeat Member

    Joined:
    May 1, 2011
    Messages:
    408
    Likes Received:
    59
    Trophy Points:
    0
    Gixx se intampla sa fie owner, si pe langa asta are perfecta dreptate joci gratis aici iti place e frumos la toti ne place:))
    Votezi ca sa urcam in top sa vina playeri noi , nu trebuie sa sa faci sa castigi ceva(din interes propriu) ca o *

    P.s Ti`a vorbit mai frumos decat trebuia cred ca era binedispus:))))
     
  4. SAYD

    SAYD Member

    Joined:
    May 8, 2012
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    a pai deci daca e Owner e clar,scuzati-mi intentia si sa ne scuzati pe toti cu intrebarile,ca e clar ,ne-am lamurit.

    SAYD OFF si deacum nu mai vb .
     
  5. JimmyCool

    JimmyCool Member

    Joined:
    Aug 29, 2009
    Messages:
    1,366
    Likes Received:
    615
    Trophy Points:
    0
    Asta e romanu' din ziua de azi, ii zici un adevar si zice ca il jignesti:)).

    Cum de mai esti pe server sayd ? acu 2 zile te agitai ca serv e naspa, dropu nu e bun etc, dar tot ai ramas
    :D.

    Pan la urma o sa-mi dai dreptate ca serveru asta e diferit de multe altele administare de "copii"
    .
     
  • Loading...
    Similar Threads - Intrebare
    1. Leonard
      Replies:
      3
      Views:
      1,481
    2. TheNazist
      Replies:
      2
      Views:
      1,007