KS

Discussion in 'Romanian' started by n3lu_st4r, Nov 17, 2010.

  1. n3lu_st4r

    n3lu_st4r Member

    Joined:
    Oct 31, 2010
    Messages:
    8
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    1) am revenit cu inca un rapor ...sper de data asta sa fie corect...am citit regulile ;)...jokeido a refuzat sa imi dea party...am facut party cu un elf...tot a refuza party...din cate am citi in regulament....cand un party vine pe un spot celalat singur trebuie sa accepte party sau sa elibereze spotu...el nu numai ca nu a eliberat spotu...mai radea si de mine ...si a zis ca o sa iau si ban....din cate stiu nu ai voie sa ameninti un player ca ia ban...trebuie sa tacidin gura pe joc..si sa postezi...nu cred ca sunt in masura jucatori sa decida cine ia ban si cine nu.....


    2) Am mai avut o problema cu ARABELA ...imi spunea mie si pritenei mele ELFDEEA ca avem cod ca e imposibil sa o batem...ca pe ea nu a mai batuto nimeni pe server...am strigat dupa un admin din pacate nu era nimeni on....va rog sa ma verificati pe mine si pe deea ...sa sa ii comunicati dupa verificare ...la ce constatare ati ajuns...ce spune la toata lumea ca am cod...si nu e frumos..asta nu are legatura cu raportu dar am scris aici sa nu mai deschid inca un pot...ms pt intelegere

    3) am si eu o intrebare...preturile de pe site la itemi sunt reale? ..pt ca as fi si eu interesat...dar cati jucatori mi-au zis ca sunt mai mari decat cele de pe site....si as dori sa stiu si eu cat ma ajuge. Multumes pt timpul acordat...si scuze de atata scris :)


    http://img541.imageshack.us/g/screen010908300000.jpg/ ....acesta este link-ul de la printuri ..nu stiu dc nu apar aici ...probabil nu am stiut eu sa le postez bine ...oricum dati pe link si se vad toate printurile
     
  2. Lion

    Lion Supporter

    Joined:
    Jan 19, 2009
    Messages:
    8,113
    Likes Received:
    6,268
    Trophy Points:
    113
    Ai uitat sa pui h la http, in fine am modificat.

    1) Mai citeste 1 data regulamentu. Numai cand ai un party full, atunci e obligata aceea persoana sa paraseasca spotu. Daca nu vrea sa paraseasca spotu nu ai dreptu sa ii faci raport de ks :
    deci ceea ce trebuia sa faci era sa cauti un admin.

    2) Nu te lua dupa toti invidiosi,

    3)Da, prerturile sunt reale

    ca sa iti apara pozele., trebuie sa pui linkul fiecarei poze , tu ai pus linku cum le-ai uploadat toate impreuna.

    Deci raportu nu e bun. Ai exemplu cum se face ks report la Report Section + citeste din nou regulamentu.

    Dupa cum imi aduc aminte ti-a zis CyPher ca reportu se face la Report Section in engleza. Nu trebuie sa scri romane, doar sa pui titlu Ks report xxx si sa pui pozele.

    o zi placuta
     
  3. Gix

    Gix Innovate, Don't Imitate Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    61,822
    Likes Received:
    6,426
    Trophy Points:
    113
    cum sa fie mai mari preturile decat cele afisate ? Ce vezi acolo, acelea sunt preturile

    Singurele iteme care au preturile mai mari sunt itemele ancient care au valoarea itemului exec + 30% din pret din moment ce este o diferenta intre ancient si exc asadar nu pot avea acelasi pret. In rest, orice pret afisat acolo este cel corect
     
  4. n3lu_st4r

    n3lu_st4r Member

    Joined:
    Oct 31, 2010
    Messages:
    8
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    ms mult

    ok am inteles va multumesc mult ..o sa ma uit la item si cand o sa ma hotarasc ...va scriu aici pe pot sa imi dati mai multe detalii. ms mult