KS and refuse the party

Discussion in 'Romanian' started by n3lu_st4r, Oct 31, 2010.

  1. n3lu_st4r

    n3lu_st4r Member

    Joined:
    Oct 31, 2010
    Messages:
    8
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    Salut nu stiu dak am facut bine printurile..dar nu am gasit nici un admin on sa ma ajute...sunt destul de nou pe sereru acesta...dar nu cred ca e frumos sa joci in felul acesta...mi sa facut KS pe serverul unu ...am incercat sa dau party dar a refuzat..sa asezat pe spot si a lasat afk...cum pot sa ma joc si eu linistit...am facut printuri pe a primi ban 2-3zile acest jucator
     

    Attached Files:

  2. CyPher

    CyPher Member

    Joined:
    Jan 7, 2010
    Messages:
    851
    Likes Received:
    500
    Trophy Points:
    0
    1) Uite cum vom proceda, din ce vad aici xSoul asta pare sa iti faca KS, marea ta prostie este ca la fel ca si alti playeri puturosi (fara suparare) nu se obosesc sa citeasca regulile serverului pe care abea s-au apucat sal joace si care aparent le place precum si in cajul tau.

    Reguli>> http://diablo-network.com/forum/showthread.php?t=4

    Daca citeai regulile si urmai modelul adecvat de raportare de KS, xSoul primea ban fara discutii, dar cum reportul tau nu urmeaza acel model din pacate nu ii pot face nimic.

    2) Vad ca ai nimerit bine sectiunea, nu multi reusesc din prima data, trebuia macar sa iti dai seama uitandute la celelalte threaduri de report ca se scrie doar in Engleza!
    Limba romana se vorbeste doar in subforumul de Romania, unde am mutat eu threadul acum.

    Fa bine si citeste regulile serverului, invata cum se posteaza un report, ai modele de la ceilalti chiar in sectiunea de Report din forumul de DiabloMU, si revino data viitoare tot acolo, in Engleza, cu un Report corect.

    Stima.
     
    nyumi and BulanoFF like this.
  3. n3lu_st4r

    n3lu_st4r Member

    Joined:
    Oct 31, 2010
    Messages:
    8
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    0
    ;)

    ok thank you...i understan
     
  4. CyPher

    CyPher Member

    Joined:
    Jan 7, 2010
    Messages:
    851
    Likes Received:
    500
    Trophy Points:
    0
    [​IMG]

    Am mutat eu tradu la romania, aici in asta poti vorbi in romana, in urmatoru pe care o sa il deschizi tu la Report Section sa vorbesti in engleza in el.