Itemele disparute

Discussion in 'Romanian' started by dangerkid, Apr 14, 2013.

  1. dangerkid

    dangerkid Member

    Joined:
    Jan 18, 2009
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Dupa cum am incercat sa zic in engleza o sa incerc si.n romana:))
    04-04-2013 23:25,30 in perioada asta am primit un set GD de la Soul +aripi de bk lvl2..pana aici totul era ceva normal pana m.am dus la cufar sa bag cateva iteme pentru a primi alde 2 sabii (nu mai aveam loc) m.am dus la cufar aveam lagg am incercat sa dau click de cateva ori si nu se deschidea am dat sa plec de langa cufar si s.a deschis in sfarsit am bagat akl GD helm si armura si am m.am dus sa dau trade pentru a primi sabiile cand m.am intors sa bag tot setul am observat ca nu mai sunt cele 2 iteme care le.am bagat helmu si armura..nu cred ca as avea motiv sa mint pt a primi iteme mok cum fac altii dar nici nu cred ca ar fi frumos sa i se intample unuia care doar ce a inceput sa joace pe server si ar avea nevoie urgenta de itemele respective
    Oricum asta e s.a intamplat nu vroiam sa mai scriu si aici despre itemele astea dar cred ca.s urmarit de bugguri:))
    Azi 14 aprilie akm app 1 ora deci 19:30 21:30 sa zic asa mai pe larg mi.am cumparat un panda de pe characterul Dementor.
    Aveam 85 vote coins am cumparat panda si am dat click in storage cum fac de obicei sa il adaug in inventoriu..dar nu era nimic si creditele erau disparute
    Practic s.a cumparat bietul panda dar nu a aparut nicaieri poate nici buggu asta nu o fi mai fost la cineva dar nu pot sa tac pentru ca nu as vrea nici altii sa taca pe cand se poate rezolva vreo problema de genu
    M.au blestemat astia pentru pk :))
    Astept sa vad daca se poate rezolva cv macar cu asta..nu e prima oara cand folosesc panda si nu am mai avut astlfel de prb