Foarte important pentru server si pentru jucatori!!

Discussion in 'Romanian' started by ProDJHome, Dec 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ProDJHome

    ProDJHome Member

    Joined:
    Oct 2, 2008
    Messages:
    62
    Likes Received:
    40
    Trophy Points:
    0
    Propun ca pe acest server sa se dea drumul la aliante intre guild-uri si va spun si dc:
    In momentul de fata se bat la CS 2-3 guild-uri de aceea nu mai joaca lumea pe server ori isi sterg caracterele.
    In baracks ar trebui sa se faca si PK sa nu mai fie probleme cu spoturile,unii stau pt. zen cand sunt si alte harti,si multi nu se duk pe alte harti prefera sa faca KS ca e mai usor.
    Orele la kundum trebuies schimbate cam la 2-3 zile pentru a prinde si altii.Cunosc cazuri in care, unii joaca numai la ore fixe pentru ancciente si atat.(isi pun ceasul sa sune ca stiu orele numai ei) :))
    Guilda Titans este de accord sa se uneasca cu guilda mea Jokers.
    Server 3 trebuie marit ca numar de playeri deoarece nu incapem toti la CS. (exemplu eram la cs si am luat un disconect asa aiurea,cand am dat sa intru inapoi imi zicea "server it`s full")
    Cam astea au fost propunerele mele astept raspunsuri din partea voastra si a jucatorilor.
    Cu stima si respect!!!
    Craciun fericit in continuare !!!!!
     
  2. BIiZzArDK

    BIiZzArDK Senior Member

    Joined:
    Apr 13, 2010
    Messages:
    800
    Likes Received:
    211
    Trophy Points:
    43
    sunte de acord cu asta,as vrea si eu sa fie alyanta pe server si toate celelalte care sunt mentionate in postul de ma sus.
    Cu respect BIiZzArDK
    Sarbatori Fericite!!!!!!
    Y love DGN
     
  3. CyPher

    CyPher Member

    Joined:
    Jan 7, 2010
    Messages:
    851
    Likes Received:
    500
    Trophy Points:
    0
    Pro propunerile tale te contrazic singure.

    Spui ca pleaca jucatorii si ca nu sunt, in acelasi timp spui ca nu incapeti toti pe srv4 la CS.

    La CS se bat 2-3 guilduri.... eu nu cred ca sunt doar 2-3, si e mult mai bine decat se se bata o singura alianta cu ea insasi pentru ca nu mai este alta alianta mai mare ca ea care sa ii provoace. Decat sa se imparta serveru in 2 aliante mari, mai bine in mai multe mici. Vom profita de chestia asta pana la sezonu urmator de Mu ca de atunci oricum se va imparti jocu in 2 tabere mari, si e acelasi lucru ca si aliantele, numai ca vor fi oficiale atunci si obligatorii.

    PS: +1 warn Pentru ca Au mai fost 2 threaduri deschise cu acest subiect, si aveai datoria sa vezi aceleasi raspunsuri si acolo inainte sa mai deshizi inca unu.
     
  4. BIiZzArDK

    BIiZzArDK Senior Member

    Joined:
    Apr 13, 2010
    Messages:
    800
    Likes Received:
    211
    Trophy Points:
    43
    CyPher tu vrei sa spui ca acum pe sesonul asta e mai mijto decit cum o fost mai inainte.Acum la Cs se bat doar TitanS si Pk4fuun pentru ca is cele mai bune si cele mai aglomerate cei lalti nu au ce face se plictisesc,motivul creca il stiti si voi.....
    Sarbatori Fericite!
    Y love DGN
     
  5. CyPher

    CyPher Member

    Joined:
    Jan 7, 2010
    Messages:
    851
    Likes Received:
    500
    Trophy Points:
    0
    Au plecat multi din PK4Fun in DarkSide si in altele, din moment ce subiectul a mai fost deschis si s-a mai discutat, aliantele nu vor fi.
     
  • Thread Status:
    Not open for further replies.