failed la 40%

Discussion in 'Archive' started by discaboss, Jan 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. discaboss

    discaboss Member

    Joined:
    Sep 25, 2011
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    doresc sa se faca ceva pt ca acum 10 minute am luat failed la wings lvl 3 sau dus dracu jwl tot nu mai am nimik , vreau sa mi se returneze , itemele de la +11 acum sunt la +3 frate la 40%rata
     
  2. Gix

    Gix Innovate, Don't Imitate Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    61,822
    Likes Received:
    6,426
    Trophy Points:
    113
    daca tu joci acest joc pentru rate 100% ai gresit serverul. Asta e un server low-med unde asta e frumusetea jocului, nu sa iti iasa tie fiecare item.

    Sunt atatea sfaturi cum sa iti cresti rata la iteme incepand de la a adauga iteme mai bune +9 ~ 13 si mai ales talisman of luck pe care le poti lua din BC si din CashShop.

    Wings lvl3 sunt de ultimul nivel in materie de aripi si nu le vei face mai mult de 2-3 ori cu siguranta avand in vedere ca intr-una din sansele de succes vei obtine cele mai importante optiuni.

    Ai timp destul sa aduni iar jwls, iteme, etc ... serverul nu se inchide si nici nu se da restart la db.


    PS: Grija la limbaj. Daca esti asa de frustrat ca ai pierdut niste iteme sfatul meu e sa te lasi de jocuri online sau sa te duci undeva unde toate ratele sunt 100% insa nu te astepta ca acel server sa tina mai mult de cateva zile/saptamani
     
  3. discaboss

    discaboss Member

    Joined:
    Sep 25, 2011
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    daca asa de usor se face cum zici tu din gura atunci joaca tu. desteptule pt cultura ta generala tot ce am stricat acum pt w lvl 3 a fost luat pe credite care sau dus si nu cred ca e asa usor sa faci totul din nou...........
     
  4. Gix

    Gix Innovate, Don't Imitate Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    61,822
    Likes Received:
    6,426
    Trophy Points:
    113
    Eu cred ca tu ai probleme la mansarda copile. Sfatul meu, lasa vacanta si treci pe la scoala caci se pare ca limba romana nu prea o intelegi. Ce am zis eu mai sus si ce zici tu dupa aceea, nici nu ma mir ca esti asa de panicat si de frustrat de parca maine e sfarsitul lumii.

    PS: La urmatoarea iesire de genul asta vei avea si suspend, doar sa nu iti tai venele, nebunule
     
    beyonce likes this.
  • Loading...
    Similar Threads - failed 40%
    1. dagito
      Replies:
      3
      Views:
      980
    2. Kratos
      Replies:
      1
      Views:
      2,826
    3. NeTy
      Replies:
      8
      Views:
      1,494
    4. NeTy
      Replies:
      5
      Views:
      1,130
    Thread Status:
    Not open for further replies.