Char blocked Majestic

Discussion in 'Archive' started by Monkey, Aug 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Monkey

    Monkey Member

    Joined:
    Mar 21, 2008
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    0
    Salut gix.. am si eu o intrebare...

    mi'am gasit charu blocat.. cik pt limbaj....as dori si eu niste explicatii, care limbaj ?
     
  2. Gix

    Gix Innovate, Don't Imitate Founder

    Joined:
    Jan 1, 2005
    Messages:
    61,822
    Likes Received:
    6,426
    Trophy Points:
    113
    First of all this forum has some rules... but this time only I'll answer into ro.

    Avand in vedere cuvintele urate la adresa serverului, in alte parti deja aveai permanent insa am decis sa iti acord inca o sansa poate te indrepti. Am observat ca cei care nu au jucat alte servere in afara de acesta nu stiu sa faca diferenta intre un server care isi bate mereu capul pentru jucatori si care face atatea sacrificii si unul caruia nu ii pasa decat de bani si nimic mai mult. Atacurile care au avut loc in urma cu cateva zile ar fi fost motivul pentru multe servere sa se inchida insa nu si in cazul nostru unde eu personal mi-am tocat nervii, timpul, orele nedormite si banii proprii ca sa fac in asa fel incat sa fie totul bine pentru voi. Si apoi vad ce? Niste cuvinte din partea ta care nu isi au rostul la niste lucruri pe care multe servere nici nu le au sau nici macar nu se compara cu ce avem noi aici.

    Asadar pentru iesirile tale va ramane banul de 3 zile pe acest caracter. Daca vrei sa continuam discutia esti invitatul meu sa imi trimiti un mesaj privat, sa ma contactezi pe messenger sau sa discutam pe ts3. Aceeasi discutie am avut-o si cu bubu si sper ca realizeaza acum cum stau treburile.


    Spor
     
Loading...
Similar Threads - Char blocked Majestic
  1. rodas02
    Replies:
    5
    Views:
    1,122
  2. Terra
    Replies:
    1
    Views:
    957
  3. wEEd
    Replies:
    1
    Views:
    1,094
  4. safiron
    Replies:
    2
    Views:
    1,053
  5. ReginA
    Replies:
    5
    Views:
    1,203
Thread Status:
Not open for further replies.